Rafał na FEN


Rafał Haratyk podpisał kontrakt z federacją Fight Exclusive Night. Marcin Naruszczka rywalem na gali w Warszawie

foto. mat prasowe
foto. mat prasowe

Kariera Rafała Haratyka (6-1-2) nabiera barw. Podczas gdy bielszczanin cały czas czeka na obiecaną walkę o pas afrykańskiej EFC, po drodze otarł się o umowę z KSW, by ostatecznie związać się dodatkowo z polskim FEN.

Nie trzeba specjalnych umiejętności detektywistycznych, aby skojarzyć kilka faktów z tytułowego zdjęcia wykonanego wczoraj w Warszawie, a które zawisło niedawno na fan page’u zawodnika z Bielska Białej. Po pierwsze to właśnie w niedzielę w stolicy był kręcony trailer FEN 11, a kamera tam użyta to ten sam model, który pojawił się na fotkach części zawodników z gali zapowiedzianej na Torwar. Po drugie, odzież sportowa sponsora FEN którą ubrał, również wiele wnosi do tematu.

Z kim przyjdzie zmierzyć się Rafałowi w pierwszym pojedynku? Tu można spekulować, ale wystarczy spojrzeć na kartę walk by zauważyć, że jest jedno miejsce wolne w 84 kg, obok Marcina Naruszczki (14-5-1). Na rozpisce jest co prawda wolne miejsce na cały pojedynek, więc jest szansa, że włodarze zaskoczą nam czymś zupełnie nowym.


  Wyszukaj

  Zobacz również :


  Nowy Grafik
  2018-06-25

  Nowy Grafik
  2016-09-05

  Nowy Grafik

  Nowy Grafik na 2016r

  Otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki
  2014-10-20

  Otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki

  Oficjalne otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki

   DAAS BERSERKERS TEAM BIELSKO-BIAŁA


   ul. Rejtana 3, 43-300 Bielsko-Biała

   : 889 883 238

   : damianherczyk@wp.pl