Rok 2017 powoli przechodzi do historii

Rok 2017 powoli przechodzi do historii, ale w naszym klubie na pewno zostanie zapamiętany na długo jako najlepszy w historii.

Berserkers
Berserkers

Tym samym, po raz kolejny udowodniliśmy, że w pełni zasłużenie jesteśmy uznawani za jeden z najlepszych klubów nie tylko na południu Polski.
Czas więc na małe podsumowanie tegorocznych osiągnięć. Był to doskonały rok dla naszej zawodniczki Marty Waliczek, która została mistrzynią olimpijską The World Games 2017 w K1, a także nową posiadaczką pasa federacji FEN(K1) dodajmy do tego Mistrzostwo Polski służb mundurowych oraz zwycięską walkę w MMA. Był to również kapitalny czas dla pozostałych zawodników DAAS Berserkers Team, którzy stoczyli 14 pojedynków na zawodowych galach z czego aż 12 wygrali (8KO,1 SUB). To przełożyło się że aż trzech naszych zawodników znalazło się w pierwszej 15 w rankingu PL.
Dodajmy do tego sukcesy w BJJ, w których to zdobyliśmy 4 medale na Mistrzostwach Europy(2 x srebro,2 x brąz), oraz 4 medale w pozostałych ogólnopolskich turniejach. Jekbyi tego było mało, nasi juniorzy zdobywali srebny oraz brązowy medal Mistrzostw Polski w MMA, dokładając do tego 16 medali Mistrzostw Śląska (5x złoto,8x srebro,3x brąz). Warto pamiętać że nasz klub, bardzo mocno stawia na najmłodszych zawodników Junior DAAS Berserkers Team, którzy dominowali na wszelkich imprezach BJJ na których występowali, przywożąc aż 77 medali!!(47x złoto,12x srebro, 8x brąz).
Ten bez wątpienia wyjątkowy rok, to zasługa całego klubu dowodzonego przez Damiana Herczyka, na który prócz utalentowanych zawodników, składa się również doskonała kadra trenerska.
Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować także wszystkim sponsorom, bez których te ogromne sukcesy oraz prawidłowe funkcjonowanie klubu nie były by możliwe. Wiedząc jak wielkie rezerwy wciąż posiadamy jako klub, jesteśmy pewni że w 2018 roku ponownie zaszokujemy krajowe podwórko MMA.


  Wyszukaj

  Zobacz również :


  Nowy Grafik
  2018-06-25

  Nowy Grafik
  2016-09-05

  Nowy Grafik

  Nowy Grafik na 2016r

  Otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki
  2014-10-20

  Otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki

  Oficjalne otwarcie Centrum Atletyki i Sportów Walki

   DAAS BERSERKERS TEAM BIELSKO-BIAŁA


   ul. Rejtana 3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :